top of page

Donut Tournament

Оновлено: 8 черв. 2021 р.Donut Tournament

Карантин затягнувся, але серце бажає активностей? Перемог? Подарунків? 🥺


Буде! Усе буде.😌


Бо ми підготували для вас спеціальний турнір в некласичні шьоґі, де кожен новачок має шанс обіграти навіть досвідчених сенсеїв та отримати реальні фізичні шьоґі-подарунки. 🤩


У що зіграємо?


Ми запланували цілих п’ять міні-турнірів, що будуть проходити кожен місяць і охоплюватимуть п’ять некласичних напрямків: Goro-Goro, Kyoto Shogi, Mini Shogi, Open-Air Shogi, Dobutsu Shogi.

Кожен з різновидів гри є досить легким та опанувати за одну-дві гри їх може навіть новачок. Вважається, що грати у такі варіації - корисно для підняття якості гри у класичний варіант. А ще - це дуже весело!


За що боремось?


Ми підготували для вас 5 боксів-сюрпризів, у яких можуть попастись різні подарунки.Кожного місяця до початку турніра буде випадково обиратись один з боксів. Але ніхто не буде знати, що ж там цього місяця розігрується допоки переможець його не відкриє!

Що може попастись у коробочках: листівки з шьогі-прислів’ями, справжній японський талісман на вдачу, настільна японська гра Коі-Коі, різноманітні значки та піни, м’яка міні-іграшка у формі шахового короля та, навіть, серед призів є розмальована вручну фігурка японської богині Аматерасу!


Важлива умова: отримати подарунок можна поштою за кошт отримувача, а переслати ми зможемо будь-куди, навіть за кордон, якщо того забажає переможець. Якщо переможець не може, або не хоче отримати подарунок в нього є варіанти: передати його наступному гравцеві у рейтинзі, або дати згоду на розіграш боксу серед всіх учасників турніру.


Скільки коштує участь?


1 доллар. Всього доллар, який учасники донатять на Патреоні нашого доджьо. Ви можете заплатити, прийняти участь та відписатись, або продовжувати підтримувати нас і далі. Перейти та задонатити можна за посиланням тут. Донат має бути занесений до подачі заявки на турнір, а у заявці напишіть свої дані Патреону, аби ми ідентифікували вас.


Де?


Онлайн. Грати будемо на 81dojo.com - це сайт, де грають шьогісти зі всього світу!

Якщо з сайтом буде щось не зрозуміло - звертайтесь до нашої спільноти у Телеграм, запитайте все, що необхідно та ми допоможемо!


Хто може взяти участь?


Абсолютно всі, хто забажає та зробить внесок на Патреоні.


Вперед до перемог! 🏆⭐️🐉
178 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page